Площа поля дорівнює = 64 га. 3/16 усієї площі засіяли горохом 1/8 усієї площі - пшеницею, а решту

вівсом. скільки гектарів поля засіяли вівсом?

Ответы на вопрос

Отвечает Шматова Диана.

Відповідь: 44

Покрокове пояснення:

64 : 16 * 3 = 12 (га) горох
64 : 8 = 8 (га) пшениця
64 - 12 - 8 = 44 (га) вівсо