Площа поля дорівнює 64 га. 3/16 усієї площі засіяли горохом, 1/8 усієї площі - пшеницею, а решту -

вівсом. Скільки гектарів поля засіяли вівсом?

Ответы на вопрос

Отвечает Веретенников Стёпа.

Ответ:

44 га

Пошаговое объяснение:

1) 64÷16×3=12 га- засіяли горохом

2) 64÷8×1=8 га- засіяли пшеницею

3)64-(12+8)=44 га - вівсом