1. У продаж надійшли 7 телевізорів. Кожен з телевізорів має дефект з ймовірністю 0.1. Знайти

ймовірність того, що із семи телевізорів хоча б 2 мають дефект.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

p = 0.1 - імовірність того, що телевізор має дефект

q = 1 - p = 0.9 - без дефекту

Нехай випадкова величина Х - кількість телевізорів, які мають дефект.

Тоді імовірність того, що із семи телевізорів хоча б 2 мають дефект, за формулою Бернуллі, дорівнює:

P(X\geq 2)=1-P(X\leq 1)=1-q^7-C^1_7pq^6=1-0.9^7-7\cdot 0.1\cdot 0.9^6\approx 0.15