Допоможіть будь ласка задачу зробити ------- Нехай x — кількість телевізорів на другому складі. На

першому складі було в 3 рази більше телевізорів, ніж на другому. Після того, як із першого складу взяли 35 телевізорів, а на другий привезли 13 телевізорів, то телевізорів на обох складах стало порівну

Ответы на вопрос

Отвечает Хруленко Валерия.

Ответ:

пишем уравнение прямо по условию

3х-35=х+13, решаем 2х=48, х=24 -на втором,

3*24=72 на первом