12. У скільки рази число А більше за число В, якщо число А складає вiд числа В: а) 101%; б) 125%;

в) 150%; г) 400% д) 5000 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Золотов Илья.

Ответ: а) 1,01; б) 1,25; в) 1,5; г) 4; д) 50.

Пошаговое объяснение:

а) \dfrac{101}{100} =1,01

б) \dfrac{125}{100} =1,25

в) \dfrac{150}{100} =1,5

г) \dfrac{400}{100} =4

д) \dfrac{5000}{100} =50