віталій задумав число. якщо його збілььшити в 4 рази й одержаний результат зменшити на 6,7, то

одержимо 14,5. яке число задумав віталій

Ответы на вопрос

Отвечает Верескун Антон.

Ответ:

5,3

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = х

(х * 4) - 6,7 = 14,5

4х - 6,7 = 14,5

4х = 14,5 + 6,7

4х = 21,2

х = 21,2 : 4

х = 5,3