Завдання 143. Назар, Оленка та Степан грали в гру. Назар задумав дрiб, Оленка збiль 33 шила його на

17 . 92 92 1) Який дрiб зменшував Степан? 2) Який дрiб збільшувала Оленка? а потім Степан зменшив його на У результаті вони одержали 25 92 3 3) Який дрiб задумав назар? 92 5 4) Який дрiб одержать дiти, якщо збільшать дрiб, що задумав Назар, на 5) Який дрiб одержать дiти, якщо зменшать дрiб, що задумав назар, на ? 92​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.

Ответ:Степан зменшував дріб на 25/92.

Оленка збільшувала дріб на 17/33.

Щоб знайти дріб, задуманий Назаром, потрібно від виразу 92/1 відняти 17/33 і від результату відняти 25/92:

92/1 - 17/33 - 25/92 = 8465/306

Таким чином, Назар задумав дріб 8465/306.

4) Щоб збільшити дріб, задуманий Назаром, на 92, потрібно додати 92/1 до нього:

8465/306 + 92/1 = 12467/306

Отже, діти одержать дріб 12467/306.

5) Щоб зменшити дріб, задуманий Назаром, на 5, потрібно від нього відняти 5/1:

8465/306 - 5/1 = 7945/306

Отже, діти одержать дріб 7945/306.

Пошаговое объяснение:Степан зменшував дріб на 25/92.

Оленка збільшувала дріб на 17/33.

Щоб знайти дріб, задуманий Назаром, потрібно від виразу 92/1 відняти 17/33 і від результату відняти 25/92:

92/1 - 17/33 - 25/92 = 8465/306

Таким чином, Назар задумав дріб 8465/306.

4) Щоб збільшити дріб, задуманий Назаром, на 92, потрібно додати 92/1 до нього:

8465/306 + 92/1 = 12467/306

Отже, діти одержать дріб 12467/306.

5) Щоб зменшити дріб, задуманий Назаром, на 5, потрібно від нього відняти 5/1:

8465/306 - 5/1 = 7945/306

Отже, діти одержать дріб 7945/306.