Ігор задумав число. Якщо його збільшити в чотири рази, а результат зменшити на 18, то одержимо 66.

Яке число задумав Ігор?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ольга.

Ответ:

х*4-18=66

4х=66+18= 84

х=21

проверка:

21*4-18=66

84-18=66

Пошаговое объяснение: