Добуток чисел 7і 30 ; збільшити у 2 рази збільшити на 80 ; зменшити на 300 зменшити у 4 рази ;

знайти суму отриманого числа і 25 ; знайти частку отриманого числа i 15 помножити на 29 ; збільшити на 55 ; зменшити у 100 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметов Вадим.

Пошаговое объяснение:

1) 7*30=210

2) 210*2=420+80=500

3) 500-300=200:4=50

4) 50+25=75

5) 75:15=5*29=145

6) 145+55=200

7) 200:100=2