До різниці чисел -2,3 і 1,7 додайте суму числа -3 - і модуля числа -4 -. Складіть вираз і обчисліть

його значення.

Ответы на вопрос

Отвечает Губин Степан.

Ответ:

(-2.3-1.7)+(-3+|-4|)=-4+(-3+4)=-4+1=-3

Пошаговое объяснение: