4 . До різниці чисел –2,3 і 1,7 додайте суму числа -3 4/5 і модуля числа -4 1/2 Складіть вираз і

обчисліть його значення.срочно помогите пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Васенина Валентина.

Ответ:     - 3 3/10 .

Пошаговое объяснение:

  Запишемо вираз :  (- 2,3 - 1,7 ) + (- 3 4/5 + | - 4 1/2 | ) = - 4 + 4 1/2 -

                                  - 3 4/5 = 1/2 - 3 4/5 = 5/10 - 3 8/10 = - 3 3/10 .