Дзига розписує 24 куманці за 8 днів, порівну щодня, Козачкам надіслали сувенірні куманці, які

потрібно A Писар таку ж кількість куманців за 6 днів. За скільки днів Козачки розпишуть 56 куманців, якщо працюватимут разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Набиев Азамат.

Ответ:

8 днів

Пошаговое объяснение:

Дзига розписує 3 куманція за 1 день (24/8=3). А Писар розписує 4 куманція за 1 день (24/6=4). Якщо вони працюють разом за день вони розпишуть 3+4=7 куманців. Через 8 днів кількість розписаних куманців складатиме 7*8=56. Відповідь 8 днів