3. Розв'яжи задачу, склавши вираз. із них набрав по 9 синіх і по 3 зелені фішки. Кожну фіш-

Відчайдух, Писар і Дзига брали участь у змаганнях. Кожен ку можна було обміняти на пакунок із солодощами. Козачки вирішили обміняти всі фішки на солодощі й передати пакун- ки дітям, які відпочивали в таборі. Скільки дітей будуть радіти подарункам від козачків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.

Ответ:

За І та ІІ дні 422 км, а за ІІ та ІІІ дні - теж 422 км. Скільки козачки проїхали кожного дня, як за три дні подорожі вони подолали 655 кілометрів.

1) 655 - 422 = 233 (км) - проїхали І дня

2) 422 - 233 = 189 (км) - проїхали ІІ дня

3) 422 - 189 = 233 (км)

Відповідь: першого та третього дня козачки проїхали по 233 кілометри, а другого дня - 189 кілометрів