Козачкам потрібно посалити 12 рядків картоплі. Відчайдух це може зробити за 2 год. Писар за 4 год.

Скільки рядків картоплі можуть посадити за 1 год козачки, працюючи разом

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Ответ:

9 рядкiв

Пошаговое объяснение:

12÷2=6(ряд)-Вiдчайдук за 1 рiк;

12÷4=3(ряд)-Писар за 1 рiк;

6+3=9(ряд)-разом за 1 рiк.

Отвечает Качалова Виктория.

Ответ:

12÷2=6 рядків за 1 год посадить Відчайдух

12÷4= 3 рядки за 1 годину посадити Писар

6+3 = 9 рядків посадить разом

Пошаговое объяснение: