Два трактори,працюючи разом,можуть зораи поле за 4 години.За скільки годин може зорати поле кожен

трактор,працюючи самостійно,якщо один з них може зробити на 6 год швидше,ніж інший?

Ответы на вопрос

Отвечает Сембаев Орынбасар.
1/х+1/у=1/4
х-у=6

4х+4у=ху
х=6+у

4(6+у)+4у=у(6+у)
х=6+у

24+8у=6у+у²
у² -2у -24=0
D/4=1²+24=25=±5²
у1=1-5= -4 - не подходит решению
у2=1+5=6

у=6
х=6+у

у=6(ч) - вспашет один 
х=12(ч) - вспашет другой