В одному бідоні було 20 л молока, у другому - на п л більше, ніж у першому, а в третьому - удвічі

більше, ніж у другому. Склади буквений вираз для обчислення кількості молока у трьох бідонах разом і знайди його значення. якщо n = 3 У відповідь потрібно записати значення виразу.

Ответы на вопрос

Отвечает Гунченко Макс.

Відповідь:

12л

Покрокове пояснення:

Нехай у першому бідоні 3х л молока, тоді у другому х л.

3х-4=х+4

3х-х=4+4

2х=8;  х=4

У першому бідоні 3*4=12 л молока.