На першому дереві сиділо 12 горобців, на другому - на m горобців більше, ніж на першому, а на

третьому - утричі більше, ніж на другому Склади буквений вираз для обчислення кількості горобців на трьох деревах разом i знайди його значення, якщо м = 2. СРОЧНОООО ДАЮ 50​

Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Витя.

Ответ:

68 воробьев

Пошаговое объяснение:

На 1 дереве = 12 воробьев

На 2 дереве = 12 + m воробьев

На 3 дереве = 3 * (12 + m) воробьев

Выражение:

12 + 12 + m + 3 * (12 + m) =

12 + 12 + m + 36 + 3m = 60 + 4m - количество воробьев на трёх деревьях

m = 2

60 + 4m = 60 + 4 * 2 = 60 + 8 = 68 (воробьев) - на трёх деревьях