Обчисліть значення у за формулою у = 0,2х - 3, якщо: 1) x = 4; 2) x = -3. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Малофий Валерия.

Ответ:

1)у=0.2*4-3

у=0.8-3

у=-2.2

2)у=0.2*(-3)-3

у=-0.6-3

у=-3.6