Знайдіть середнє арифметичне чисел: 5,6; 9,17; 8,5; 12,3.


Ответы на вопрос

Отвечает Холкина Надя.
Щоб знайти середнє арифметичне чисел, потрібно знайти суму цих чисел і розділити її на їх кількість. Отже, щоб знайти середнє арифметичне чисел 5,6; 9,17; 8,5; 12,3, ми складемо ці числа і розділимо на 4 (їх кількість):

(5,6 + 9,17 + 8,5 + 12,3) / 4 = 35,57 / 4 = 8,8925

Отже, середнє арифметичне цих чисел дорівнює 8,8925.