Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 26,1. Два з них вiдповiдно дорівнюють 24,6 i 28,3. Знайди

трете число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдеш Адия.

Нехай третє число дорівнює $x$. Тоді маємо рівняння:

$$\frac{24.6 + 28.3 + x}{3} = 26.1$$

$$53.4 + x = 78.3$$

$$x = 24.9$$

Отже, третє число дорівнює 24,9.