1. Спортсменка зробила 10 пострілів по мішені й вибила 10 очок - 5 разів, 9 очок - 2 рази, 8 очок -

1 раз і 7 очок - 2 рази. Скільки очок у середньому вибивала спортсменка за один пострiл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зазулин Андрей.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

(10 • 5 + 9 • 2 + 8 • 1 + 7 • 2) : (5 + 2 + 1 + 2) = (50 + 18 + 8 + 14) : 10 = 90 : 10 = 9 (очков) Ответ: в среднем спортсменка выбивала 9 очков