У грі «Зрозумій менекоманда Веселі діти першого дня заробила 3/8 300 очок, що склало кількості

очок, зароблених другого дня, і 50% кількості очок, зароблених третього дня. Команда «Кактус» третього дня заробила стільки ж очок, скільки їх суперники, другого дня y 2 рази менше очок, ніж суперники, зате першого дня - на 100 очок більше, ніж вони. Хто переміг у цій грі? На скільки більше очок заробила команда-переможниця?

Ответы на вопрос

Отвечает Сисюк Аліна.

Ответ:

на 300 очков

Пошаговое объяснение:

1) 300 : 3/8 = 300 * 8/3 = 100 * 8/1 = 800/1 = 800 (очков) - заработала команда Весёлые дети во 2 день

2) 300 : 0,5 = 600 (очков) - заработала команда Весёлые дети в 3 день

3) 600 очков - заработала команда Кактус в 3 день

4) 800 : 2 = 400 (очков) - заработала команда Кактус во 2 день

5) 300 + 100 = 400 (очков) - заработала Кактус в 1 день

6) 300 + 800 + 600 = 1700 (очков) - заработала за три дня команда Весёлые дети

7) 600 + 400 + 400 = 1400 (очков) - заработала за три дня команда Кактус

8) 1700 - 1400 = 300 (очков) - больше заработала команда-победительница

Отвечает Гимаев Марат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

День 1: Команда "Веселі діти" - 3/8 * 300 = 112.5 очок

День 2: Команда "Веселі діти" - y очок, Команда "Кактус" - y/2 очок

День 3: Команда "Веселі діти" - 0.5 * 300 = 150 очок, Команда "Кактус" - 0.5 * y/2 = y/4 очок

112.5 = y + 100

y = 112.5 - 100 = 12.5 очок

"Кактус" другого дня заробила 12.5 очок, а третього дня заробила 12.5/4 = 3.125

"Веселі діти" заробила 112.5 + 150 = 262.5 очок, а команда "Кактус" заробила 12.5 + 3.125 = 15.625 очок.