а) у першому пакеті 2,35 кг цукерок, це в 1,3 раза менше, ніж у другому. Скільки кілограмів цукерок

у двох пакетах разом? б) Першого дня туристи пройшли 6,7 км маршруту, це в 1,45 раза менше, ніж другого дня. На скільки кілометрів більше пройшли туристи другого дня, ніж першого? в) у магазині першого дня продали 4,1 т яблук, що на 2,6 т більше, ніж другого дня, та в 1,5 раза менше, ніж третього. Скільки тонн яблук було продано за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Юля.
А) 1) 2,35×1,3=3,055 (кг) - цукерок у 2 пакеті
2) 2,35+3,055=5,405≈5,41 (кг)
Відповідь: 5,41 кг цукерок у двох пакетах
б) 1) 6,7+1,45=9,715 (км) - за 2 день
2) 9,715-6,7= 3,015≈3,06 (км)
Відповідь: на 3,06 км більше пройшли туристи 2 дня
в) 1) 4,1-2,6=1,5 (т) - яблук продали 2 дня
2) 4,1+1,5=5,6 (т) - яблук продали 3 дня
3) 4,1+1,5+5,6= 11,2 (т)
Відповідь: 11,2 т яблук продали за 3 дні