За кожне влучення спортсмен отримує 5 очок, а в разі промаху втрачає 2 очки. Зробивши 10 пострілів,

він набрав 29 очок. Скільки вдалих і невдалих пострілів зробив спортсмен? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Владислава.

Ответ:

7 вдалих і 3 невдалих

Пошаговое объяснение:

7 разів були вдалі, а 3 невдалих

7 разів вдалих по 5 очок буде 7*5=35очок

А 3 невдалих по 2 очок буде 3*2=6очок

А коли він промахується(в нас 3 рази) 2 очки забирають тому 35-6=29

Було 10 пострілів 7 вдалих і 3 невдалих і він набрав 29 очок

Все вірно

Отвечает Шипілова Марта.

Ответ:

&

промахов:10,5

вдалі: