Василь, Павло і Петро грали в дитячий дартс, по черзі кида- ли м'яч у мішень. У результаті змагань

Петро набрав на 600 очок більше, ніж Василь, а Павло на 400 очок менше, ніж Петро. Загалом вони набрали 1700 очок. Скільки очок набрав Василь? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Саня.

Ответ:

300 очок набрав василь

Пошаговое объяснение:

Петро = Василь + 600

Павло = Петро - 400

Василь + Павло + Петро = 1700

Підставимо значення Петро з першого рівняння у друге:

Павло = (Василь + 600) - 400

Павло = Василь + 200

Тепер підставимо значення Павло і Петро в третє рівняння:

Василь + (Василь + 200) + (Василь + 600) = 1700

Розв'яжемо рівняння:

3Василь + 800 = 1700

3Василь = 1700 - 800

3Василь = 900

Василь = 900 / 3

Василь = 300

Отже, Василь набрав 300 очок.