2. Скласти вираз і знайти його значення: від сум -7/1/5 3/2/7 відняти різницю чисел -1/3/7 -2/4/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Неъматова Самира.

Ответ:

11/35

Пошаговое объяснение:

(-7 1/5 + 3 2/7) - (-1 3/7 - 2 4/5) =

-7 1/5 + 3 2/7 + 1 3/7 + 2 4/5 =

(-7 1/5 + 2 4/5) + (3 2/7 + 1 3/7) =

(-6 6/5 + 2 4/5) + 4 5/7 =

-4 2/5 + 4 5/7 = -4 14/35 + 4 25/35 = 11/35