Склади вираз і найди його значення — від різниці чисел а) 12 1/18 і 7 5/18 відняти 2 17/18 б) від

16 4/9 відняти суму чисел 3 7/9 і 8 8/9 в) до різниці чисел 11 2/7 і 5 4/7 додати суму чисел 1 3/7 і 4 6/7 г) Із суми чисел 6 8/11 і 2 5/11 відняти різницю чисел 10 3/11 і 5 9/11

Ответы на вопрос

Отвечает Беркинбаев Диас.

Ответ: а) 12 1/18 - 7 5/18 - 2 17/18 = 4 11/18

Від різниці чисел 12 1/18 і 7 5/18 відняли число 2 17/18. Отримали результат 4 11/18.

б) 16 4/9 - (3 7/9 + 8 8/9) = 16 4/9 - 12 5/9 = 3 15/9 = 3 5/3

Від числа 16 4/9 відняли суму чисел 3 7/9 і 8 8/9. Отримали результат 3 5/3.

в) (11 2/7 - 5 4/7) + (1 3/7 + 4 6/7) = 5 5/7 + 6 6/7 = 12 11/7

До різниці чисел 11 2/7 і 5 4/7 додали суму чисел 1 3/7 і 4 6/7. Отримали результат 12 11/7.

г) (6 8/11 + 2 5/11) - (10 3/11 - 5 9/11) = 9 13/11 - 4 6/11 = 5 7/11

До суми чисел 6 8/11 і 2 5/11 додали різницю чисел 10 3/11 і 5 9/11. Отримали результат 5 7/11.

Пошаговое объяснение: