Середнє арифметичне чисел с і 16,5 дорівнює 14,2 знайдіть число с​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Настя.

Ответ:      11,9.

Пошаговое объяснение:

(с+16,5)/2 = 14,2

с+16,5 = 2*14,2

с=28,4-16,5

с=11,9.

Отвечает Акатаева Айым.

Середнє арифметичне двох чисел дорівнює їхній сумі, поділеній на два. Тому ми можемо записати рівняння:

(с + 16.5) / 2 = 14.2

Розв'язуючи його, отримуємо:

с + 16.5 = 28.4

с = 11.9

Отже, число с дорівнює 11.9.