•Знайди середнє ариометичне чотирьох чисел, перше з яких дорівнює 3,6, а кожне наступне на 0,2

більше за попереднє.

Ответы на вопрос

Отвечает Сенкевич Елизавета.

Ответ:Щоб знайти середнє арифметичне чотирьох чисел, перше з яких дорівнює 3,6, а кожне наступне на 0,2 більше за попереднє, потрібно додати всі чотири числа і розділити на кількість чисел.

Таким чином, середнє арифметичне буде:

(3.6 + 3.8 + 4.0 + 4.2) / 4 = 15.6 / 4 = 3.9

Тому середнє арифметичне чотирьох чисел буде 3.9.

Пошаговое объяснение: