Знайди середнє арифметичне чотирьох чисел, перше з яких дорівнює 8,4, а кожне наступне на 0,4

більше за попереднє.

Ответы на вопрос

Отвечает Дэнилэ Данила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти середнє арифметичне чотирьох чисел, необхідно знайти їх суму та поділити на 4 (кількість чисел). Щоб знайти чотири числа, ми можемо скористатись індукцією.

Перше число: 8,4

Друге число: 8,4 + 0,4 = 8,8

Третє число: 8,8 + 0,4 = 9,2

Четверте число: 9,2 + 0,4 = 9,6

Сума чотирьох чисел: 8,4 + 8,8 + 9,2 + 9,6 = 36

Середнє арифметичне: 36 / 4 = 9

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:8,4+8,8+9,2:3=8,

Пошаговое объяснение: