Сторона першого квадрата — 18,9 см, а сторона другого — у 1,5 раза менша. Обчисли площу і периметр

другого квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Резник Вова.

Ответ:

158,6 см, 50,4 см

Пошаговое объяснение:

18,9÷1,5=189÷15=12,6 см - сторона другого квадрата

12,6×4=50,4 см - периметр другого квадрата

12,6×12,6=158,6 см - площа другого квадрата