Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 450. Друге число в три рази менше першого і на 2 більше

третього. Знайти кожне з чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Вика.

нехай перше число х, тоді друге число 3х, а третє число х-2, то

 \frac{x + 3x + x - 2}{3}  = 450

Розв'язок:

 \frac{5x - 2}{3}  = 450  \\ 5x - 2 = 1350 \\ 5x = 1350 + 2 \\ 5x = 1352\\  = \frac{1352}{5}  = 270.4