якщо периметр паралелограма 28 см,одна зі сторін утричі більша від другої,то більша сторона

дорівнює​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Ксюша.

одна сторона - х

другая - 2х

2(2х + х) = 28

3х = 14

х = 14/3 см

2х = (14×2)/3=28/3= 9 1/3 см

Ответ: 9 1/3 см