3°. Сума двох чисел дорівнює 203,5, причому одне з них на 10,4 більше, ніж інше. Знайдіть більше з

двох чисел. А 106, 95 Б 96,55 В 101,75 Г 112,15​

Ответы на вопрос

Отвечает Буркитбаев Азамат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - большее число.

(x-10,4) - меньшее число.

x+x-10,4=203,5

2x=203,5+10,4

x=213,9/2=106,95 - большее число.

Ответ: вариант А.