У книжці Івана Крип'якевича « Історія України » 168 сторінок . Галя прочитала 3/4 книжки . Скільки

сторінок прочитала Галя?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Адель.

Ответ:

126 страниц

Пошаговое объяснение:

3/4 * 168 = 3/1 * 42 = 126/1 = 126 (страниц) - прочитала Галя