У деякій книжці надруковано 3 оповідання . Перше оповідання займає 30 % сторінок у книжці , друге -

11/25 сторінок книжки , а третє - решту 13 сторінок . Скільки сторінок у книжці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Саша.

Ответ:

50 страниц.

Пошаговое объяснение:

1 - 30%

2 - 11/25 = 44%

3 - 13 - остаток = 100% - (30%+44%) = 26%

26/13 = 2% каждая страница.

100%/2% = 50 страниц.