1. На скільки сума чисел 18325 i 9,36 бiльша за ïх рiзницю?​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

Сума чисел 18325 і 9,36 дорівнює:

18325 + 9.36 = 18334.36

Різниця між ними:

18325 - 9.36 = 18315.64

Щоб знайти на скільки сума чисел більша за їх різницю, потрібно відняти різницю від суми:

18334.36 - 18315.64 = 18.72

Отже, сума чисел 18325 і 9,36 на 18,72 більша за їх різницю.

Отвечает Bezrodnaya Alina.

Ответ:

На 18,72 больше

Пошаговое объяснение:

(18325 + 9,36) - (18325 - 9,36) =

18334,36 - 18315,64 = 18,72