Допоможiть будь ласка!!! суму чисел 57 i 20 зменшити на 35 ; рiзницю чисел 47 i 19 збiльшити на 6 ;

число 26 збiльшити на рiзницю чисел 30 i 4 ; число 6 зменшити на суму чисел 27 i 7 .

Ответы на вопрос

Отвечает Кравець Настя.
1.57+20-35=42
2.47-19+6=34
3.26+(30-4)=52
4.6- (27+7)= -28.