Різниця добутку чисел 15 і 12 та частки чисел 84 i 6​


Ответы на вопрос

Отвечает Ралько Игнат.

Ответ:

Спочатку потрібно обчислити частку чисел 84 і 6:

84 ÷ 6 = 14

Тепер можна обчислити різницю добутку чисел 15 і 12 та частки чисел 84 і 6:

(15 x 12) - (84 ÷ 6) = (180) - (14) = 166

Отже, різниця добутку чисел 15 і 12 та частки чисел 84 і 6 дорівнює 166.

Отвечает Кузнецов Константин.

Это значит (15*12)-(84:6)=180-14=166.

Ответ: 166.