Перша його сторона 8 см, Запиши формулу, за Периметр трикутника дорівнює b см. см, друга - а см.

якою можна визначити довжину третьої сторони цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

Відповідь:

Формула для обчислення периметра трикутника:

P = a + b + c

де P - периметр трикутника, a, b, c - довжини його сторін.

Якщо відомі лише довжини двох сторін трикутника, то довжина третьої сторони може бути знайдена за формулою:

c = P - a - b

Отже, якщо перша сторона дорівнює 8 см, а друга - a см, то третя сторона може бути знайдена за формулою:

c = P - a - 8

де Р - загальна довжина периметру трикутника, або сума довжин його сторін.

Покрокове пояснення:

...