На одну з вантажівок навантажили 7,9/20 т вантажу, а на іншу 2,3/20 т менше. Скільки вантажу на

двох вантажівках разом? Дуже треба ваша допомога

Ответы на вопрос

Отвечает Реуцкий Олег.

На первую вантажівку навантажили 7,9/20 т вантажу.

На другу вантажівку навантажили на 2,3/20 т менше, тобто на (7,9/20 - 2,3/20) т = 5,6/20 т вантажу.

Разом на двох вантажівках навантажено:

7,9/20 т + 5,6/20 т = 13,5/20 т = 0,675 т

Ответ: На двох вантажівках разом навантажено 0,675 т вантажу.