На першій машині було 2,4т вантажу, що в 1,2т менше, ніж на другій. На третю машину навантажили на

2.5т менше ніж на першу і другу разом. Скільки тон вантажу навантажили на три машини?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесов Святогор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,4 + 1,2 = 3,6 т -на другій

(2,4 + 3,6) - 2,5 = 3,5 т - на третю

2,4 + 3,6 + 3,5 = 9,5 т - навантажили на три машини