На першій машині було 58/25 т вантажу. Коли з неї зняли 116/ 25Т вантажу, то на першій машині

вантажу стало менше, ніж на другій машині, на 119 / 25т. Скільки всього тонн вантажу було на двох машинах спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осокина Даша.

відповідь:

на двох машинах разом спочатку було 10 (19/25) тонн.

покрокове пояснення:

1 машина-було 5 8/25 т, зняли 1 16/25 т; стало – ? т, на 1 19/25 т менше;

2 машина-було ? ґатунок;

Було всього -? т.

Рішення:

1). Скільки вантажу стало на першій машині?

5 (8/25) – 1 (16/25) = 4 (33/25) – 1 (16/25) = 3 (17/25) (т);

2). Скільки вантажу було на другій машині?

3 (17/25) + 1 (19/25) = 4 (36/25) = 5 (11/25) (т);

3). Скільки всього вантажу було на двох машинах разом спочатку?

5 (8/25) + 5 (11/25) = 10 (19/25) (т).