З точки до площини проведено перпендикуляр довжиною 10 і похилу. Знайдіть довжину похилої, якщо

довжина її прекції дорівнює 6 см. Будь ласка, напишіть відповідь з розв’язанням!

Ответы на вопрос

Отвечает Лавкрафт Кир.

Ответ:

Це прямокутний трикутник, у якого катет а=10 см, катет в=6 см. Знайдемо гіпотенузу за теоремою Піфагора :

c2=a2+b2

102+6²=136

c=√136=√(4*34)=2√34≈11,7 см.

В: 2√34≈11,7 см.