На одній машині було 32 тони вантажу, а на другій у 4 рази менше, ніж на першій. На скільки більше

було вантажу на першій машині, ніж на другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Белончук Кристина.

1)32:4=8(т) - на другій машині

2)32-8=24(т)

Відповідь: на 24 тони більше.

Отвечает Филинов Алексей.
На 24 тоны
вот ответ, это точно