Одне число менше за друге на 5,а їхня сума двох чисел дорівнює 75.Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Давайте розв'яжемо цю задачу разом. Нехай одне число буде x, а друге y. З умови задачі ми знаємо, що x - y = 5 і x + y = 75. Якщо ми додамо ці два рівняння, то отримаємо 2x = 80, або x = 40. Знаючи значення x, ми можемо знайти значення y: y = x - 5 = 40 - 5 = 35. Отже, одне число дорівнює 40, а друге - 35.