964. Виконайте додавання, обираючи зручний по- рядок обчислень: 1) (12,82 +8,394) + 5,18; 2)

16,528 + 42,5 + 13,472; 3) 2,53 +15,1 +4,47 +14,9; 4) 76,1+ 38,83 + 24,9 +52,17.

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Вікторія.

Відповідь1)(12.82 + 8.394) + 5.18 = 21.214 + 5.18 = 26.394

2)16.528 + 42.5 + 13.472 = 72.5

3)2.53 + 15.1 + 4.47 + 14.9 = 37

4)76.1 + 38.83 + 24.9 + 52.17 = 192

Покрокове пояснення: вроде именно так