Виконайте додавання, обираючи зручний по­рядок обчислень −8,34+(−6,88)+8,34+9,88.


Ответы на вопрос

Отвечает Крайс Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8,34-8,34=0

9,88-6,88=3

0+3=3