Виконайте додавання, обираючи зручний порядок обчислень: 1. 3,46 +(-2,63) + (-5,46) + 2,63 2.

-5,34 + (-2,72) + 4,34 + 6,72

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Мария.
1. 3,46+(-2,63)+(-5,46)+2,63=0,83+(-2,83)=-2
2.-5,34+(-2,72)+4,34+6,72=-8,06+11,06=3