Виконайте додавання, обираючи зручний по­рядок обчислень −3,27+(−4,84)+6,51+(−2,65)+7,65.


Ответы на вопрос

Отвечает Белинин Макс.

Ответ:

3.4

Пошаговое объяснение:

−3,27+(−4,84)+6,51+(−2,65)+7,65=-10.76+6.51+7.65=-10.76+14.16=3.4